کلاه موتور کراس دست دوم شما را از مرگ حتمی نجات خواهد داد

چند نکته مفید برای کسانی که از طریق جاده سفر می کنند چه اسکوتر و چه موتور.

نتیجه تجربه من به عنوان یک موتورسوار، برخی از جنبه های مهم سفر با موتور را توصیه می کنم.

به نظر من گیره کلاه موتور کراس دست دوم را باید همیشه پایین نگه داشت، حتی در سرعت های پایین، خطر برخورد با حشرات و زباله هایی مانند: سنگ، سنگ و … است.

گیره ضد مه را نصب کنید، دید را تا حد زیادی بهبود می بخشد و رانندگی را در حضور رطوبت / سرما ایمن تر می کند.

گیره را همیشه با آب و صابون تمیز کنید. من عملاً هر بار که حرکت می کنم آن را تمیز می کنم، دوست ندارم کثیفی جلوی چشمانم باشد.

استفاده از بالاکلوا باعث ایجاد حس شادابی و طراوت می شود. با تداعی تعریق پوست در روزهای گرم، در حالی که در زمستان از گردن در برابر سرما محافظت می کند.

شیرین کاریکلاه تمام صورت جدید Caberg ساخته شده از پلی کربنات با طراحی اسپرت و تهاجمی است.

به لطف اندازه پوسته دوگانه، STUNT حداکثر راحتی و ابعاد کاهش یافته را ارائه می دهد که به تناسب کامل بین حجم کلاه ایمنی و اندازه موتورسوار اجازه می دهد.

STUNT مجهز به سیستم DVT (Double Visor Tech) است که به لطف آفتابگیر تعبیه شده در داخل کلاه ایمنی که به راحتی قابل مانور است، به شما امکان می دهد همیشه با نور مناسب و در نتیجه با حداکثر ایمنی رانندگی کنید.

گیره شفاف خارجی برای جلوگیری از خط و خش درمان شده و برای لنز Pinlock آماده شده است، در حالی که آفتابگیر داخلی ضد خش است.

تهویه با 3 ورودی هوای بزرگ تضمین می شود که همه آنها به راحتی حتی با پوشیدن دستکش قابل تنظیم هستند.

تهویه پایینی که روی چانه قرار دارد، هوا را روی سطح داخلی گیره انتقال می دهد و از ایجاد تراکم جلوگیری می کند

دو کانال تهویه بالایی به لطف وجود کانال های داخلی متعدد هوا را در داخل کلاه هدایت می کنند در حالی که تهویه عقب هوای داغ و کهنه را دفع می کند.

فضای داخلی کاملاً قابل جابجایی و قابل شستشو است که با پارچه های تعرق ساخته شده است. حتی باد توقفی که در زیر چانه کلاه قرار می گیرد مانند اسپویلر جلوی دهان قابل جابجایی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.