چراغ نفتی قدیمی را به موزه لوور ببرید تا پاداش بگیرید

چراغ نفتی به چراغی گفته می شود که سوخت آن چربی حیوانی یا روغن گیاهی (روغن زیتون) باشدمدتها قبل از دوران باستان متولد شد.

از اعصار گذشت و به نوبه خود در فلز، سنگ، سفال شکل گرفت. و امروزه از آن به اسم چراغ نفتی قدیمی یاد می شود.

درست قبل از ظهور نفت، چراغ نفتی از نوآوری هایی در زمینه فتیله و مشعل بهره برده و به شکل گسترده ای از نورپردازی تبدیل شده بود.

امروزه فقط برای تزئین استفاده می شود.

چراغ نفتی: کوچک و آسان برای استفاده
مراقب خطر آتش سوزی باشید: چراغ نفتی خود را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

یک چراغ روغن دارای ویژگی های ساده ای است:
هرکسی می تواند با توجه به سلیقه خود چراغ نفتی خود را بسازد! با این حال مراقب پایداری آن باشید، روغن ممکن است بدون فکر کردن به آتش گسترش یابد

این لامپ کوچک متحرک، با قدرت کم، به ایجاد یک فضای گرم کمک می کند.

خوب است بدانید: بدانید که فتیله می تواند مصرف روغن را به میزان قابل توجهی کاهش دهد! بدون فتیله، روغن خیلی سریع می سوزد. با فتیله توجه و مراقبت می خواهد، فتیله را ببرید، بکشید بالا

چراغ نفتی: ایده آل برای میز!
نورپردازی میز ما در حال حاضر رایج ترین استفاده از چراغ نفتی است.

نور تصفیه شده چراغ های نفتی ما را مجذوب خود می کند.

این لامپ‌های بسیار طراحی و اصلی، اغلب در شیشه‌ها، بطری‌های کوچک جادویی و شفاف، ما را در باغ دنبال می‌کنند و شعله‌های کوچک آن‌ها به روشنایی بیشتر عصرهای تابستانی ما کمک می‌کنند.

 

خطر اثبات شده مسمومیت با جذب فتیله یا مقادیر کم روغن لامپ توسط کودکان زیر 3 سال جامعه اروپایی را بر آن داشت تا استانداردی را در اکتبر 2002 با استاندارد EN 14059 تهیه کنند.

در سال 2003 توسط AFNOR منتقل شد و اکنون به این استاندارد تبدیل شده است. اجباری در فرانسه: هر لامپ نفتی که در فرانسه وارد و/یا فروخته می شود باید با این استاندارد مطابقت داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.