طراح مبل پلاستیکی حصیری طراح معروف آمریکایی است

همچنین محصولات ویژه ای برای مراقبت و تمیز کردن مبل پلاستیکی حصیری شما وجود دارد: آنها را با اسفنج بمالید و به آرامی مالش دهید.

یا می‌توانید آن‌ها را مستقیماً روی حصیری اسپری کنید و بگذارید چند لحظه بماند، سپس با آب تمیز بشویید تا باقی‌مانده‌ها از بین برود.

با این نوع مراقبت نه تنها لکه های کرم ضد آفتاب، بستنی یا سوغاتی پرندگان را به طور موثر پاک می کنید، بلکه عمر مبلمان حصیری خود را افزایش می دهید.

افزودنی های موجود در محصول محافظت در برابر اشعه UV و آب و هوای بد را تجدید می کند.

مبلمان حصیری را در فصل زمستان کجا نگهداری کنیم؟

مبلمان حصیری به دلیل ویژگی‌های مقاوم در برابر آب و هوا، می‌توانند در تمام طول سال در فضای باز باقی بمانند، اما کسانی که این امکان را دارند باید آن‌ها را در طول زمستان در سوله یا گاراژ نگهداری کنند.

اگر در خارج از منزل رها شوند، حداقل باید توسط یک برزنت با اندازه مناسب محافظت شوند.

مبل

بنابراین مبلمان شما از اشعه ماوراء بنفش و عناصر محافظت می شود و تا زمانی که در بهار سال آینده از آن استفاده نکنید تمیز و ایمن می ماند.

انتخاب زیادی از مبلمان حصیری با کیفیت بالا وجود دارد.

صندلی های راحتی برای باغ یا تراس بسیار محبوب هستند: آنها در سایه های روشن، طبیعی یا در رنگ های تیره تر موجود هستند.

عناصر منحصر به فرد سبک سالن اغلب با هم ترکیب می شوند، مانند دو صندلی راحتی، یک مبل و یک میز، به منظور ایجاد یک کل دلپذیر برای لذت بردن از یک کوکتل تابستانی یا یک قهوه در فضای باز.

کسانی که اغلب در فضای باز غذا می خورند می توانند خرید یک ست صندلی حصیری همراه با میز را ارزیابی کنند تا بتوانید صاف بنشینید و راحت از کباب های طولانی با انواع غذاهای کبابی لذت ببرید.

میزهای ناهارخوری معمولا دارای یک صفحه شیشه ای هستند که نه تنها بسیار شیک به نظر می رسد، بلکه سطحی صاف و یکنواخت برای غذا خوردن فراهم می کند.

همچنین با توجه به طراحی، انتخاب شما خراب است: مبلمان کلاسیک حصیری شکل مربعی دارند و از الیاف صاف استفاده می کنند، اما مدل هایی با خطوط منحنی با الیاف گرد ضخیم نیز وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.