صنایع دستی اصفهان را می توانید از سراسر جهان تهیه نمایید

بخش صنایع دستی نظیر صنایع دستی اصفهان بخش بسیار خلاقانه ای است و انواع زیادی از محصولات صنایع دستی را تولید می کند. این صنعت بخش بومی سازی شده از بازار داخلی و بین المللی است.

در هند تولید محصولات صنایع دستی در مقیاس بزرگ و کوچک انجام می شود. به دلیل سرمایه کم افراد می توانند کسب و کار خود را در مقیاس کوچک راه اندازی کنند.

از طریق این انعطاف پذیری می توان تقاضا و عرضه را مدیریت کرد.
اگرچه صنعت صنایع دستی هند به عنوان یک صنعت کلبه در نظر گرفته می شود، اما در طول سال ها به عنوان یکی از مولدهای اصلی درآمد تکامل یافته است. رشد مداوم 15 درصدی در طی چند سال وجود داشته است و این صنعت به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل تولید درآمد صادراتی و خارجی تکامل یافته است.
تقاضای زیادی برای محصولات صنایع دستی هند در بازار ملی و بین المللی وجود دارد. برای تطبیق تقاضا و عرضه با کیفیت، نیاز به حمایت فنی و نوآوری بیشتر با منحصر به فرد بودن در صنعت وجود دارد.

حقایق کلیدی صنعت صنایع دستی هند
تنوع فرهنگی و میراث غنی هند منبعی منحصر به فرد و عظیم برای توسعه محصولات صنایع دستی است.
صنعت صنایع دستی هند هر سال نرخ رشد مداوم 20 درصدی را نشان می دهد.
صنایع دستی یکی از بخش های مهم بخش غیرمتمرکز در هند است.
بخش عمده ای از صنعت در مناطق روستایی و نیمه شهری در سراسر کشور فعالیت می کند و دارای بازار بالقوه هند و بین المللی با حدود 67000 صادر کننده برای بهره برداری از بازار است.
بر اساس سرشماری ملی صنایع دستی که توسط شورای ملی تحقیقات اقتصادی کاربردی انجام شده است، ارزش صنایع دستی تولید شده در سال گذشته 26213 کرور بوده است.
این صنعت فرصت های شغلی عظیمی را برای صنعتگران فراهم می کند که شامل زنان و افراد متعلق به جامعه عقب مانده و ضعیف تر است. این یکی از منابع اصلی درآمد در آنجا است.
صنعت صنایع دستی هند یک صنعت 100 میلیارد دلاری در سراسر جهان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.