به گفته مورینیو کشمش انگور شانی طعم بهشت می دهد

مطالعه‌ای در سال 2011 نشان داد که کشمش به اندازه قرص‌های ورزشی مؤثر است که به بهبود عملکرد ورزشکارانی که تمرینات استقامتی با شدت متوسط ​​تا شدید انجام می‌دهند کمک می‌کند

توصیه می‌شود قبل از شروع ورزش، کشمش انگور شانی را مصرف کنید، زیرا منبع قوی برای بدن است.

کربوهیدرات ها پاکسازی پوست اگر می‌خواهید پوستی شفاف و شاداب داشته باشید، باید روزانه مقدار کمی کشمش همراه با صبحانه یا همراه با یک غذای مخلوط آجیل بخورید تا آکنه روی صورت کاهش یابد و با خشکی پوست مبارزه کنید.

تصفیه خون از ناخالصی ها خوردن روزانه کشمش به خصوص کشمش سیاه به پاکسازی کبد و کلیه ها در فرآیند تصفیه خون از این رسوبات کمک می کند، زیرا دارای خواص آنتی اکسیدانی متعددی در آن است.

کند کردن روند پیری به دلیل در دسترس بودن کشمش بر روی بسیاری از آنتی اکسیدان ها و مواد شیمیایی گیاهی، از سلول های پوست در برابر آسیب های ناشی از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور مضر خورشید و آلاینده های محیطی محافظت می کند.

که به نوبه خود به کاهش ظهور علائم پیری زودرس در صورت و گردن کمک می کند.

کاهش سطح کلسترول بد، زیرا کشمش حاوی کلسترول نیست، که به طور خودکار با سطوح بالای آن مبارزه می کند.

بسیاری از مطالعات علمی مختلف انجام شده در این زمینه به نتیجه رسیدند.

این که همه انواع کشمش به خصوص کشمش سیاه حاوی فیبر غذایی محلول هستند که مبارزه با کلسترول است، زیرا بلافاصله آن را از جریان خون به کبد منتقل می کند تا برای همیشه از بین برود.

به دست آوردن پوستی شفاف و عاری از جوش، مشکلات آکنه و ایجاد شادابی لازم به پوست به دلیل ویتامین ها و مواد معدنی موجود در این میوه ها.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.