بادام درختی پوست کاغذی عامل بروز آکنه در صورت

آلمانی ها مارزیپان اشتها آوری را از بادام درختی پوست کاغذی درست می کنند که به طور فزاینده ای در میان وعده هایی یافت می شود که از خوردن آن در بیرون، در رویدادهای بیرون از خانه یا در بازارهای کریسمس لذت می بریم.

در سوئد
بادام را به فال نیک می گیرند سوئدی ها رسم دارند که یک بادام را در داخل کیک برنجی به نشانه خوش شانسی قرار می دهند.

هر کس آن را در سهم خود یافت، قرار است سال بعد ازدواج کند.

انگلستان
ما عاشق میان وعده هستیم. برای سال‌ها، بادام به عنوان یک هدیه فوق‌العاده برای دادن در تعطیلات در نظر گرفته می‌شد. امروزه، دیدن انگلیسی‌ها در حال خوردن بادام برای سیر کردن در روزهای شلوغ رایج است.

در ایالات متحده امریکا
بادام بخشی از منظره است.

بیش از 80 درصد تولید بادام جهان از کالیفرنیا تامین می شود و ما در ایالات متحده به آن علاقه داریم: بادام خام، کره بادام، آرد بادام، شیر بادام و روغن بادام، همه محصولاتی هستند که آمریکایی ها با خوشحالی مصرف می کنند. تقریباً می توانیم از ایالات متحده بادام صحبت کنیم.

چرخه زندگی بادام
کلیه مراحل کشت و فرآوری
بادام که در آب و هوای مدیترانه ای ایده آل کالیفرنیا رشد می کند، مراحل مختلفی را از باغ تا سفره طی می کند. مراحل مختلفی را که بادام در طول چرخه زندگی خود طی می کند، از گلدهی درخت بادام، کشف کنید

مانند بیشتر دانه های روغنی، بادام نیز دارای خواص غذایی شگفت انگیز و منحصر به فردی است.

سرشار از اسیدهای چرب غیراشباع، پروتئین های گیاهی و ریز مغذی ها، وقتی در یک رژیم غذایی متنوع و متعادل ادغام شود، یک متحد ارزشمند برای سلامتی است.

چندین مطالعه اپیدمیولوژیک و بالینی مصرف منظم آجیل و دانه‌های روغنی را با فواید سلامتی مختلفی مانند اثر کاهش کلسترول، کاهش خطر بیماری‌های قلبی عروقی و دیابت نوع 2، کاهش خطر سنگ‌های صفراوی و برداشتن کیسه صفرا و کاهش خطر مرتبط می‌دانند.

سرطان روده بزرگ در زنان مقدار آجیل و دانه های روغنی برای به دست آوردن این فواید اغلب معادل حدود پنج وعده یک اونس (30 گرم) در هفته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.